Revitalizace školní zahrady

zahrada ZŠ

Dodržování bezpečnosti a respektování značení uzavřených prostorů v areálu ZŠ.

Obecní zastupitelstvo se již před několika roky rozhodlo revitalizovat okolí budov MŠ a ZŠ. Pro obě akce byly zpracovány projekty a ty pak prošly i připomínkováním obou učitelských sborů.

Zatímco úprava okolí MŠ již proběhla a děti ji mohou již využívat, nyní přišel na řadu dvůr a přední prostory u základní školy.

Protože úprava probíhá za provozu, byli žáci a žákyně poučeni o bezpečném chování v revitalizovaných prostorech i dočasném zákazu vstupu na ně.

Prosíme rodiče doprovázející děti do školy i všechnu ostatní veřejnost, aby rovněž respektovali značení uzavřených prostorů a společně s námi se těšili na novou „tvář“ okolí školy.

Datum vložení: 11. 10. 2022 14:02
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2022 14:18
Autor: Mgr. Bc. Martina Pochobradská Týlová

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Recyklohraní

Projekt LASKAVEC

Svátek má Nela

Zítra má svátek Blažej

dnes, čtvrtek 2. 2. 2023
sněžení 4 °C 1 °C
sněžení, čerstvý severozápadní vítr
vítrSZ, 10.63m/s
tlak1019hPa
vlhkost74%
sněžení2.59mm

Vedle hlavní náplně činnosti (výchova a vzdělávání) bude škola v obci jako centrum vzdělání a vzdělávacích služeb otevřená žákům svým i starším, kteří plní povinnou školní docházku nebo studují ve školách mimo obec.