Revitalizace školní zahrady

zahrada ZŠ

Dodržování bezpečnosti a respektování značení uzavřených prostorů v areálu ZŠ.

Obecní zastupitelstvo se již před několika roky rozhodlo revitalizovat okolí budov MŠ a ZŠ. Pro obě akce byly zpracovány projekty a ty pak prošly i připomínkováním obou učitelských sborů.

Zatímco úprava okolí MŠ již proběhla a děti ji mohou již využívat, nyní přišel na řadu dvůr a přední prostory u základní školy.

Protože úprava probíhá za provozu, byli žáci a žákyně poučeni o bezpečném chování v revitalizovaných prostorech i dočasném zákazu vstupu na ně.

Prosíme rodiče doprovázející děti do školy i všechnu ostatní veřejnost, aby rovněž respektovali značení uzavřených prostorů a společně s námi se těšili na novou „tvář“ okolí školy.

Datum vložení: 11. 10. 2022 14:02
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2022 14:18