Základní škola
a mateřská škola Čížkovice

26. 10. 2022 Dýňování

tvořivé odpoledne pro děti a rodiče

Podzimní čas jsme zahájili tvořivým odpolednem pro děti a rodiče „Dýňováním ve školce“. Děti společně s rodiči vyřezávaly strašidla z dýní, která nám posloužila jako podzimní výzdoba zahrady mateřské školy. Na děti čekaly v tento den také soutěže (shazování dýňových plechovek, třídění přírodnin, dýňový slalom a pro odvážné byly připravené nádoby, ve kterých se skrývaly tajemné věci k prozkoumání). Maminky nás překvapily, jaké výborné pohoštění donesly, protože jsme si všichni moc pochutnali. Rodiče si své děti mohli vyfotit na památku v haloweenském fotokoutku. 

Datum vložení: 27. 1. 2023 17:28
Datum poslední aktualizace: 27. 1. 2023 17:36
Autor: Michaela Suchá

Mateřská škola

Projekty školy

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Rodiče vítáni

Recyklohraní

Asociace školních sportovních klubů

Tonda Obal

JSEM LASKAVEC

Cepík - projekt MŠ

Elixír do škol

Serviso o.p.s.

Instagram

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

digitalizace

Vize školy

Naše škola bude úspěšná, moderní a konkurenceschopná, nabízející kvalitní vzdělávání.

Bude školou, do které se žáci nebudu obávat chodit, budou se v ní cítit dobře a bezpečně, a kam se budou po jejím absolvování rádi vracet.

Získají zde vzdělání na úrovni 1. stupně základního vzdělávání. Rovněž v rámci inkluzivního vzdělávání se budou vyučující, ostatní pedagogové i další pracovníci školy snažit vytvářet příjemné a tvořivé prostředí pro všechny žáky a žákyně se speciálními vzdělávacími potřebami. 

Škola se stane důvěryhodným prostředím rodičům pro rozvoj žáků, které je tvořeno spoluprací všech.

Rodičům bude otevřena škola ve všech ohledech, budou bráni jako partneři při výchově a vzdělávání svých dětí.