Základní škola
a mateřská škola Čížkovice

17.2. Knihovna

seznámení s obecní knihovnou

Ve školce probíhal týden na téma „Povídám, povídám pohádku“ a tak se děti ze třídy Berušek a Motýlků vydaly do obecní knihovny. Čekala na nás paní knihovnice, která nás mile přivítala a dětem nabídla dětské knihy k prohlédnutí. Společně jsme si s dětmi vyprávěli, jak se s knihou zachází a děti se také dozvěděly, jaký je rozdíl mezi knihkupectvím a knihovnou. Aby si děti vyzkoušely, jak zapůjčení knihy probíhá, vybrali jsme si pohádkovou knihu „Pohádky skřítků Medovníčka a Barvínka“, vyplnili jsme čtenářskou kartičku a těšili jsme se, jak si ze zapůjčené knihy budeme ve školce číst před spaním.

Datum vložení: 3. 4. 2023 9:43
Datum poslední aktualizace: 3. 4. 2023 9:49
Autor: Michaela Suchá

Mateřská škola

Projekty školy

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Rodiče vítáni

Recyklohraní

Asociace školních sportovních klubů

Tonda Obal

JSEM LASKAVEC

Cepík - projekt MŠ

Elixír do škol

Serviso o.p.s.

Instagram

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

digitalizace

Vize školy

Naše škola bude úspěšná, moderní a konkurenceschopná, nabízející kvalitní vzdělávání.

Bude školou, do které se žáci nebudu obávat chodit, budou se v ní cítit dobře a bezpečně, a kam se budou po jejím absolvování rádi vracet.

Získají zde vzdělání na úrovni 1. stupně základního vzdělávání. Rovněž v rámci inkluzivního vzdělávání se budou vyučující, ostatní pedagogové i další pracovníci školy snažit vytvářet příjemné a tvořivé prostředí pro všechny žáky a žákyně se speciálními vzdělávacími potřebami. 

Škola se stane důvěryhodným prostředím rodičům pro rozvoj žáků, které je tvořeno spoluprací všech.

Rodičům bude otevřena škola ve všech ohledech, budou bráni jako partneři při výchově a vzdělávání svých dětí.