Základní škola
a mateřská škola Čížkovice

Možnost objednávky fotografií z akademie 2024

objednávky do 30. 5. 2024

Dobrý den, 

z vašeho alba si online můžete vybrat a zakoupit  fotografie s kamarády ve formátu 10x15cm á 30,-.  Lhůta pro objednávky končí 30.5.2024, pak už nebude možné další fotografie objednat. Následně se bude vaše zakázka zpracovávat a vaše fotografie budou dodány do školy a rozdány vašim dětem. Upozorňujeme, že email pro přihlášení slouží jako identifikátor. Je proto možné ho použít pouze na jednu objednávku. Pokud si po týdnu vzpomenete, že si chcete objednat ještě jednu fotografii, je nutné použít jiný email.

odkaz: 

https://app.skolnifoto.online/album/img/10323

 

Datum vložení: 25. 5. 2024 18:06
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2024 18:07
Autor: Mgr. Bc. Martina Pochobradská Týlová

Vize školy

Naše škola bude místem, kam se děti nebudu obávat přijít, kam se budou po jejím absolvování rády vracet.

Získají zde vzdělání na úrovni 1. stupně základního vzdělávání. 

Škola bude bedlivě dbát na rovnost ve vzdělání a bude na základě nejnovějších pedagogických a psychologických poznatků činit všechny kroky k tomu, aby byli žáci a žákyně ve vzdělání úspěšní. 

Rovněž v rámci inkluzivního vzdělávání se budou vyučující i ostatní pedagogové i další pracovníci školy snažit vytvořit příjemné a tvořivé prostředí pro všechny žáky a žákyně se speciálními vzdělávacími potřebami. 

Rodičům a opatrovníkům dětí bude otevřena škola ve všech ohledech, budou bráni jako partneři při výchově a vzdělávání svých dětí. 

Vedle hlavní náplně činnosti (výchova a vzdělávání) bude škola v obci jako centrum volnočasových i společenských služeb otevřená žákům svým i starším, ale i široké veřejnosti.