Vyhodnocení podzimní soutěže

Výtvarně pracovní soutěž - výrobky

31.10.2022 proběhlo vyhlášení podzimní výtvarně pracovní soutěže. Žáci s pomocí rodičů i zcela samostatně vytvářeli nápadité výrobky k výzdobě školy a jejího okolí. Soutěžilo se ve 3 kategoriích. Vyhodnotit nejlepší díla bylo velmi složité, ale po delším hodnocení výsledky vypadají takto:

1.kategorie (1. třída):

1. Tomáš Kohout

2. Natálie Vostrá

3. Anna Nerglová

2.kategorie (2.+3.třída):

1. Veronika Máziková

2. Valerie Lísková

3. Cao Thanh Lam

3.kategorie (4.+5.třída):

1. Nikola Machatová

2. Kateřina Najmanová

3. Adam Matějka

Všem zúčastněným moc děkujeme za podzimní zkrášlení naší školy uvnitř i venku.

Datum vložení: 8. 11. 2022 10:27
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2022 10:42
Autor: Mgr. Bc. Martina Pochobradská Týlová

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Recyklohraní

Projekt LASKAVEC

Svátek má Nela

Zítra má svátek Blažej

dnes, čtvrtek 2. 2. 2023
sněžení 4 °C 1 °C
sněžení, čerstvý severozápadní vítr
vítrSZ, 10.63m/s
tlak1019hPa
vlhkost74%
sněžení2.59mm

Vedle hlavní náplně činnosti (výchova a vzdělávání) bude škola v obci jako centrum vzdělání a vzdělávacích služeb otevřená žákům svým i starším, kteří plní povinnou školní docházku nebo studují ve školách mimo obec.