Možnost objednávky fotografií z akademie 2024

objednávky do 30. 5. 2024

Dobrý den,

z vašeho alba si online můžete vybrat a zakoupit  fotografie s kamarády ve formátu 10x15cm á 30,-.  Lhůta pro objednávky končí 30.5.2024, pak už nebude možné další fotografie objednat. Následně se bude vaše zakázka zpracovávat a vaše fotografie budou dodány do školy a rozdány vašim dětem. Upozorňujeme, že email pro přihlášení slouží jako identifikátor. Je proto možné ho použít pouze na jednu objednávku. Pokud si po týdnu vzpomenete, že si chcete objednat ještě jednu fotografii, je nutné použít jiný email.

odkaz:

Datum vložení: 25. 5. 2024 17:59
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2024 18:01
Autor: Mgr. Bc. Martina Pochobradská Týlová

Vedle hlavní náplně činnosti (výchova a vzdělávání) bude škola v obci jako centrum volnočasových i společenských služeb otevřená žákům svým i starším, ale i široké veřejnosti.